Lestate

Pilna servisa nekustamo īpašumu aģentūra

T: +371 22 161 388 | Email: [email protected]
Sākums :: Latvija :: Latvija

Latvija

 

Latvija ir Eiropas Savienības dalībvalsts, kas atrodas Eiropas ziemeļaustrumos pie Baltijas jūras, tā ir viena no trīs Baltijas valstīm. Latvija ir arī Šengenas zonas dalībvalsts. Pēc izmēra Latvija līdzinās Beļģijai, Nīderlandei, Šveicei. 

 

Latvija ir viena no skaistākajām valstīm Eiropā, rietumos to apskalo Baltijas jūra, 500 km gara balto smilšu krasta josla, Latviju veido par lielisku atpūtas vietu pludmales cienītājiem vasarās. Bagātīgā daba - meži, ezeri, upes un pļavas Latviju padara par viszaļāko punktu Eiropas kartē.

Latvijas lielākajās pilsētās ir ļoti attīstīta un moderna infrastruktūra, pilsētu pievilcību veido vēsturiskās arhitektūras atjaunošana un jaunu projektu attīstība gan komercsektorā, gan dzīvojamā fonda būvniecībā.

 

Latvijas ekonomika ir ļoti stabila ar pozitīvu tendenci uz attīstību. Latvijas ģeogrāfiskais stāvoklis ir pateicīgs tranzīta un ražošanas attīstībai. Latvijas galvenie tautsaimniecības segmenti ir tranzīts, koksnes ražošana un eksports, pārtikas ražošana, IT tehnoloģiju un programmatūru ražošana, tūrisms un būvniecība.

No 2014.gada 1.javāra Latvija pievienojās Vienotās Eiropas valūtas zonai, un par oficiālo valūtu valstī kļuva eiro.