Lestate

Pilna servisa nekustamo īpašumu aģentūra

T: +371 22 161 388 | Email: [email protected]
Sākums :: Pakalpojumi :: Iegāde

Iegāde

 

 Pirms iegādes pakalpojumi:

  • Jūsu prasību un vēlmju analīze: ņemot vērā to, ka katrs mūsu klients ir individualitāte, pirms īpašuma iegādes kopā ar klientu veicam pārrunas. Nodefinējot jūsu kritērijus spēsim jums atrast vispiemērotāko  īpašumu atbilstošu jūsu prasībām, vēlmēm, dzīves stilam un finansiālajām iespējām.
  • Individuālo konsultāciju serviss pa telefonu vai epastu: ja vēlaties iegādāties nekustamo īpašumu Latvijā vai citur Eiropā, bet nevarat tikties ar mums klātienē, tad nodrošinam saviem klientiem konsultācijas un padomu sniegšanu pa telefonu vai epastu.

 

Palīdzība īpašuma atrašanā:

  • Aktuālā tirgus piedāvājuma atlase, balstīta uz jūsu prasībām: pamatojoties uz mūsu kompānijas pieredzi, kā arī sadarbību ar nekustamo īpašumu aģentūrām, attīstītājiem un bankām, rūpīgi atlasīsim no plašā piedāvājuma tieši jums vispiemērotākos īpašumus.
  • Īpašuma stāvokļa un dokumentācijas pārbaude: kad vēlamais īpašums ir atrasts mēs pārbaudīsim tā juridisko stāvokli, vajadzības gadījumā varam piesaistīt būvekspertu, lai izvērtētu objekta tehnisko stāvokli. Tāpat mēs pārbaudīsim vai izvēlētā īpašuma cena ir atbilstoša šīs dienas tirgus piedāvājumam.
  • Īpašuma apsekošanas ceļojumu organizēšana ārzemju klientiem: ja kādi no mūsu piedāvātajiem īpašumiem jums šķiet piemēroti, mēs jums organizēsim to apskati klātienē, kā arī iepazīstināsim jūs ar apkārtni, kurā atrodas izvēlētie īpašumi. Lūdzu sazinieties ar mums, ja vēlaties rezervēt ceļojumu.

 

Iegādes procesa organizēšana:

  • Atbalsts juridiskajos jautājumos: nodrošināsim jums juridiski korektu un drošu darījuma noformēšanu. Veiksim dokumentu reģistrāciju zemesgrāmatā, kā arī nepieciešamības gadījumā varam pārstāvēt klienta intereses visās valsts un pašvaldību institūcijās, noformējot priekš tā nepieciešamo pilnvaru.
  • Finansējuma piesaiste: mūsu kompānija sadarbojas ar vadošajām Latvijas finanšu institūcijām, kuras piedāvā izdevīgus hipotekārās kreditēšanas nosacījumus gan Latvijas rezidentiem, gan nerezidentiem. Mūsu darbinieku bagātā darba pieredze banku sektorā, nodrošinās jums labākos nosacījumus kredīta saņemšanai.
  • Informācija par nodokļiem: iepazīstināsim jūs ar Latvijas nodokļu sistēmu, paskaidrosim, kuri nodokļi ir attiecināmi uz nekustamā īpašuma iegādi, izīrēšanu vai pārdošanu. Veiksim maksājamā nodokļa aprēķinu, kā arī sniegsim informāciju par nodokļa nomaksu.