Lestate

Pilna servisa nekustamo īpašumu aģentūra

T: +371 22 161 388 | Email: [email protected]
Sākums :: Īpašumi :: Rīga, E.Birznieka-Upīša iela 13

Rīga, E.Birznieka-Upīša iela 13

€ 91.000

 

Apraksts:

Felicity Apartments ir 7 stāvu mūsdienīga ēka. Nams piedāvā 78 komfortablus dzīvokļus ar pilnu iekšējo apdari un energotaupības risinājumiem, pazemes autostāvvietu un mantu glabātuvēm. Katru dzīvokli šarmantāku padara franču balkons, bet sestā stāva dzīvokļa iemītnieki var baudīt atpūtu plašā jumta terasē ar skatu uz Rīgas pilsētas torņiem. Projekta īpašā priekšrocība ir privātie dārzi pirmā stāva dzīvokļu īpašniekiem.

 

Dzīvokļu plānojumi veidoti tā, lai jebkurā brīdī lielāku dzīvokli varētu sadalīt 2 mazākos. Tādējādi šāds īpašums ir izdevīga izvēle gan dzīvošanai, gan investīcijai. Iespējams izstrādāt individuālu dzīvokļa interjeru. Apdarei izmantoti augstas kvalitātes materiali, ozolkoka parketa grīdas.

 

Nama romantiskais pagalms – vēsturiskā Upīša pasāžas gājēju iela – tiks labiekārtota, apgaismota un bagātīgi apzaļumota un savienos E.Birznieka-Upīša ielu ar Dzirnavu, A.Čaka un Lāčplēša ielu. Pirmajā stāvā paredzētas piecas komerctelpas, kas piemērotas nelielu konceptveikalu vai restorānu izveidei.

 

Laba atrašanas vieta, pašā Rīgas centrā, blakus veikali, restorāni, tirdzniecības centri, skolas un bērnudārzi.

 

 

Galvenie fakti:

 

Adrese:

E.Birznieka-Upīša iela 13, Rīga

Platība:

35-101 kv.m.

Istabu skaits:

1-4

Stāvs:

1-7

Mājas tips:

Jauns projeks

Cena:

91 000-297 000 EUR

Atrašanās vieta: