Lestate

Pilna servisa nekustamo īpašumu aģentūra

T: +371 22 161 388 | Email: [email protected]
Sākums :: Īpašumi :: Baltezers, Skuju iela 5

Baltezers, Skuju iela 5

€ 630.000

Apraksts:

Plaša, moderna labiekārtota ģimenes māja Baltezerā 

Ģimenes mājas  telpu dizains ir funkcionāli pārdomāts, elegance un mājīgums telpiskajās sajūtās, kas panākts izmantojot īstus materiālus, tādus kā akmens masas lielformāta flīzes, koka grīdas, riekstkoka finierējumu durvīs, sienu paneļos un virtuves daļā, stikls un akmens darba virsmās, mēbelēs. 

Pirmajā stāvā, aiz gaišas ieejas halles izvietota plaša telpa ar virtuvi, ēdamzonu un kamīnu mājīgumam, bet halles galā atrodas multifunkcionāla atpūtas telpa ar TV zonu, piegulošu pirtiņu, dušu un iestiklotu baseina daļu, no kuras siltajos gadalaikos ir tieša izeja uz plašu āra terasi un dārzu. Otrajā stāvā izvietotas plašas bērnu guļamistabas ar saviem sanmezgliem un vecāku guļamistaba ar garderobi un sanmezglu, ko atdala tonēta stikla siena. 

 Plašie logi patīkami piepilda ēku ar dienas gaismu, savukārt tumšajā diennakts laikā mājīgumu rada pārdomātais, slēptais mākslīgais apgaismojums un franču mežģīnes aizkaros. Dizainā visur izmantotas lielas plaknes, tā radot neparastu, plašu, mierpilnu mājīguma sajūtu. Sanmezglos izmantota augstvērtīga santehnika un maisītāji, virtuves zonā izvietota leģendāra virtuves iekārta “Valcucine”, kas pazīstama ar savu pārdomāto funkcionalitāti, izturīgiem materiāliem, mehānismiem un orģinālo dizainu. 

Ir garāža 2 automašīnām

Labiekārtota teritorija ar dīķi. Uz zemes gabala atrodas arī saimniecības telpa

Mājai ir gāzes apkure, pilsētas ūdens un kanalizācija

 

 Galvenie fakti:

 

Adrese: Skuju iela 5, Baltezers, Garkalnes nov.
Mājas platība: 352 kv.m.
Zemes platība:  3132 kv.m.
Istabu skaits: 5
Stāvu skaits: 2
Mājas tips: Privātmāja
Cena: 630 000 EUR

Atrašanās vieta: