Lestate

Pilna servisa nekustamo īpašumu aģentūra

T: +371 22 161 388 | Email: [email protected]
Sākums :: Īpašumi :: Rīga, Zemgaļu iela

Rīga, Zemgaļu iela

€ 877.000
Īpašums ir eksluzīvs klusā vietā, pašā Teikas centrā, uz 1576 m2 liela zemes gabala, kas rada nošķirtības sajūtu, kā laukos, atrodoties gandrīz pilsētas centrā.

Dzīvojamā ēka, 264 m2 dzīvojamā platība- 2 neatkarīgi dzīvokļi. Katrā dzīvoklī ir plaša viesistaba ~38 m2, ar virtuvi un ēdamzonu. Katrā stāvā ir divi sanmezgli. Pirmajā stāvā ierīkotas divas vannas istabas, viena ar vannu, otra ar dušu. Otrā stāva dzīvoklī atrodas viena vannas istaba, vēl viena atsevišķa tualete, kā arī vienā no guļamistabām ierīkota duša. Abu stāvu dzīvokļos flīzētajās zonās (virtuvēs, sanmezglos, koridoros) ir apsildāmās grīdas, no apkures. Māju renovējot saglabātas vēsturiskās koka grīdas un dubultie koka logi. Mājā saglabāti arī augstie griesti. Pagrabā ierīkota neatkarīga gāzes apkure. Pagraba telpā iespējams ierīkot sporta zāli. Ēkai ir arī iespēja izbūvēt trešā stāva dzīvokli esošajos bēniņos ~ 90 m2 platībā ar minimāliem ieguldījumiem.

⦁ Sētas ēka 108,9 m2 ar labu remontu, 2 plašas telpas + vannas istaba, tualete, virtuve, garderobe, noliktavas telpa. Neatkarīga gāzes apkure, kas nodrošina arī karsto ūdeni. Ēkā ierīkota ļoti spēcīga ventilācijas sistēma, kas dod iespēju izmantot telpas birojam ( šobrīd telpas pielāgotas privātam bērnu dārzam), vai arī ierīkot tur darbnīcu, vai pirti ar banketa zāli, deju vai nodarbību studiju .
⦁ Teritorijā atrodas arī trešā ēka- plaša mūra garāža ~120 m2 ar augstiem griestiem, auto remonta bedri un vairākām palīgtelpām. Garāžai ir ūdens un kanalizācijas pievads.

 

 

Galvenie fakti:

 

Adrese:

Rīga, Zemgaļu iela 

Mājas platība:

264 kv.m.

Zemes platība: 

1576 kv.m.

Stāvi:

2

Mājas tips:

Privāta māja

Cena:

877 000 EUR

 

Atrašanās vieta: