Lestate

Pilna servisa nekustamo īpašumu aģentūra

T: +371 22 161 388 | Email: [email protected]
Sākums :: Īpašumi :: Rīga, Mūkusalas iela 29

Rīga, Mūkusalas iela 29

€ 165.000

Divlīmeņu dzīvoklis ar pilnu apdari projektā "Promenāde". Dzīvokļa apdarē izmantoti ļoti augstvērtīgi materiāli - ozolkoka parkets, koka logi, koka palodzes, kvalitatīvas flīzes. Pirmajā līmenī ir studio tipa istaba, kas apvienota ar virtuvi, sanmezgls un koridoris. Otrajā līmenī atrodas guļamistaba ar plašu garderobes telpu. Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts - iebūvēta virtuve ar nepieciešamo santehniku, iebūvēts skapis un aprīkota garderobes telpa, mēbeles.  Dzīvokļa logi vērsti ar skatu uz Daugavu. 

Projekts "Promenāde" ir jauna mītnes vieta ar ekskluzīviem loftu apartamentiem. Nosaukums Promenāde ir cieši saistīts ar projekta saturu un atrašanās vietu. Lielākā daļa apartmentu lūkojas pāri Daugavai ar Rīgas siluetu, šādas iespējas ir tikai nedaudzām ēkām mūsu galvaspilsētā. Rokas stiepiena attālumā ir Vecrīga, starptautiskā lidosta “Rīga”, Āgenskalns, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Lucavsalas aktīvās atpūtas centrs, iepirkšanās centrs/kino “Rīga Plaza”, restorāns un sporta zāle.

Ir iespēja iegādāties vai īrēt virszemes autostāvvietu.

Ēka ir no dota eksplutācijā 2018. gada janvārī.  

Projekta pirmajā kārtā ir pieejami gan divlīmeņu, gan vienlīmeņa dzīvokļi (kopā 41 dzīvoklis) ar vai bez mēbelēm, dzīvokļu platības ir sākot no 29,50 m2 - līdz 210,90 m2. 

 

Adrese:

 Mūkusalas iela 29, Rīga

Platība:

 61.00  kv.m.

Istabu skaits:

 2

Stāvs:

 4 no 4

Mājas tips:

 Jauns projekts, Renovēta ēka 

Cena:

 165 000 EUR

Atrašanās vieta: