Lestate

Pilna servisa nekustamo īpašumu aģentūra

T: +371 22 161 388 | Email: [email protected]
Sākums :: Īpašumi :: J. Asara iela 12, Grīziņkalna republika

J. Asara iela 12, Grīziņkalna republika

€ 125.000

Trīs dzīvoklis ar pilnu apdari Grīziņkalna republikā - slēgtā, labiekātotā un ļoti skaistā vidē. Apdarē izmantoti ļoti kvalitatīvi materiāli - parketa grīdas, renovētas koka iekšdurvis, koka logi un palodzes, laba santehnika. 

Māja ir kapitāli renovēta, izremontēta kāpņu telpa, nomainītas visas komunikācijas. Ir savs gāzes apkures katls, un katrā dzīvoklī ir individuāli apkures skaitītāji. 

Par papildu samaksu pagalmā ir iespēja iegādāties autostāvvietas un uzglabāšanas telpas pagrabā. 

Apsaimniekošanas maksa 0,65eur/ m2.  

Grīziņkalna republika ir unikāls, atjaunots piecu vēsturisku dzīvojamo ēku un komerctelpu komplekss, kas saviem iemītniekiem piedāvā dzīvot zaļā un labiekārtota apkārtnē. Slēgtā pagalmā ir atpūtas zona gan bērniem , gan pieaugušajiem. Ir bērnu laukums, smilšu kaste, cīņu taka, šahs, dambrete, cirks, desas u.c. spēles, kas uzzīmētas uz bruģa (arī pieaugušajiem). Iekšējā paglamā ir ierīkota arī “Vingrotava” jeb īpaši un stilīgi vingrošanas stieņi, kas dos iespēju izkustēties kā lielajiem, tā mazajiem.

Teritorijā ir ārējās velo un moto novietnes, pagrabā ierīkota telpa bērnu ratiņu un velosipēdu ērtai novietošanai ziemas periodā.  Apkārtnē gan skolas, gan veikali, gan ārstniecības iestādes,  sporta klubi un parki. 

Projektā pieejami dzīvokļi gan ar remontu, gan bez remonta, kā arī divstāvu apartamenti ar savu terasi - kopā ir 54 dzīvokļi, 21 autostāvvieta, 300 m2 komercplatības. 

 

Adrese:

 J. Asara iela 12 

Platība:

 60 kv.m.

Istabu skaits:

 3

Stāvs:

 4 no 5

Mājas tips:

 Jaunais projekts

Cena:

 125 000 EUR

 

 

Atrašanās vieta: