Lestate

Pilna servisa nekustamo īpašumu aģentūra

T: +371 22 161 388 | Email: [email protected]
Sākums :: Īpašumi :: Babītes novads, Liberu iela 13

Babītes novads, Liberu iela 13

€ 400.000

Privātmāja ar baseinu slēgta tipa ciematā Babītes novadā. Tikai desmit kilometru attālumā no Rīgas centra, meža ielokā, zaļā apkārtnē, slēgta tipa ciematā ar dzīvo apsardzi.

Mājai ir ērts un pārdomāts plānojums, piemērots lielas ģimenes izmitināšanai. 

Pirmajā stāvā ir izvietotas dzīvojamās istabas un atsevišķa virtuve, darba kabinets un atpūtas komplekss - pirts un baseins ar pretstraumi.

Otrajā stāvā ir 3 guļamistabas ar individuālu vannas istabu katra, un papildus guļamistaba, bez vannas istabas, kurā var lieliski iekārtot bērniem spēļistabu, liela slēgta tipa terase.

Ēkas pagrabstāvs ir plānots tā, lai tajā varētu ērti uzturēt mājas tehniskās lietas un vajadzības gadījumā izmitināt mājas apkalpojošo personālu. Apsardzes telpa ar atsevišķu ieeju mājā, veļas telpa, atsevišķs sanmezgls mājsaimniecības vajadzībām, lai augšstāvos mājas saimnieki varētu netraucēti baudīt savu ikdienu.

Mājai ir nepieciešama modernizēšana, bet pilnvērtīgi apdzīvojama tā ir arī jau šobrīd.

Tehniskais raksturojums - mājai ir gāzes apkure ar iespēju pārslēgt to uz dīzeļapkuri, jaudīga 3 fāzu elektrības padeve, kvalitatīvs ūdens no ciemata dziļurbuma. Rekupriācijas sistēma. Iebūvēts putekļusūcējs. Baseina telpā ir uzstādīta jaudīga ventilācijas sistēma. 

Mājas dzīvojamā platība  340 kv.m., nedzīvojamā platība, kas ir terases, garāžas, citas tehniskās telpas ar kopējo platību 180 kv.m.

Slēgtā ciemata teritorija tiek apsaimniekota. Prestiži kaimiņi.

 

Galvenie fakti:

Adrese:

 Liberu iela 13, Liberi, Babīte  

Mājas platība:

 340 kv.m.

Zemes platība: 

 1861 kv.m.

Stāvi:

  2 + pagrabstāvs

Mājas tips:

 Privātmāja

Cena:

 400 000 EUR

 

Atrašanās vieta: