Lestate

Pilna servisa nekustamo īpašumu aģentūra

T: +371 22 161 388 | Email: [email protected]
Sākums :: Īpašumi :: Babītes pagasts, ciemats

Babītes pagasts, ciemats

€ 700.000

Apraksts:

Pārdod mūsdienīgu vienstāvu māju ciematā “Dižbardi”.  Būvniecības gads 2021. 

“Dižbārdi” ir klusa un mierīga vieta prom no pilsētas trokšņiem, mežu ieskauta, savukārt ciemats atrodas tikai dažu minūšu brauciena attālumā no daudziem lieliem tirdzniecības centriem un starptautiskās lidostas “Rīga”. Blakus modernas skolas: International School International School (mācību angļu valodā), International School Exupery (mācību franču valodā), British School of Latvia no Kings College (mācības angļu valodā), Babītes vidusskola (mācības latviešu un dažkārt arī krievu valodā) ). Un tiem, kas vēlas savu dzīvi veltīt mūzikai - Babītes mūzikas skola, bērnudārzi, veikali, sabiedriskā transporta pieturas, atpūtas kompleksi: tenisa korti, golfs, slidotava Volvo Ledus Halle, tirdzniecības centrs Via Jūrmala, Spica. Slēgta kopiena ar savu dīķi un rotaļu laukumu. 90% uzbūvēts.

Māja ir aprīkota ar: centrālā kanalizācija, centrālais ūdens, autonoma gāzes apkures sistēma, gaisa kondicionēšanas sistēma, gaisa atgūšanas sistēma, drošības sistēma, videonovērošanas sistēma, automātiskās laistīšanas sistēma

Māja ir pilnībā pabeigta un aprīkota - terase ar vasaras virtuvi, mūsdienīgs privāts dārzs, pilnībā mēbelēta. Funkcionālais un mūsdienīgais dizains ir vislabāk pārdomāts ģimenei. Vienu mājas daļu aizņem plaša viesistaba ar virtuvi, kuras kopējā platība ir 75 metri un griestu augstums 3,40. Dzīvojamās istabas centrā ir ēdamistabas zona un televizora zona ar biokamīnu. Tajā pašā mājas daļā ir galvenā guļamistaba, ģērbtuve un privāta vannas istaba. Mājas otro daļu aizņem garāža, saimniecības telpa, viesu vannas istaba, 3 guļamistabas ar savu plašu vannas istabu. 

 

 Galvenie fakti:

 

Adrese: Ciemats Dižbārdi, Babītes novads
Mājas platība: 280 kv.m.
Zemes platība:  2110 kv.m.
Istabu skaits: 5
Stāvu skaits: 1
Mājas tips: Privātmāja
Cena: 700 000 EUR

Atrašanās vieta: